Лютневі знижки для керуючих та сервісних компаній
18 лютого 2019 року, 11:02

Лютневі знижки для керуючих та сервісних компаній

Кожна сервісна компанія прагне знайти найкращу програму для абонентського обліку. Власне, Мій Дім Online — сама така програма, де надзвичайно зручно вести облік онлайн, робити нарахування оплат за послуги в будинку та спілкуватися з мешканцями. Наша система дозволяє зробити вашу взаємодію ефективною та посприяє в зменшенні заборгованості на 30%.

Спецільна пропозиція

Якщо ви керуюча або сервісна компанія у сфері ЖКГ, ви можете підключитися до системи домоуправління Мій Дім Online із дуже приємною зникою в 50% за перший місяць обслуговування.

Для цього натисніть посилання у правому верхньому кутку "Реєстрація" → "Реєстрація юридичної особи". Наш менеджер перетелефонує вам, аби зафіксувати за вами спеціальні умови. 

Про систему

Мій Дім Online — це хмарний сервіс абонентського обліку, створений щоб автоматизувати роботу бухгалтера та керівника в ОСББ, ЖБК, керуючій або сервісній компанії, чи комунальному підприємстві.

Завдяки автоматизації процесів в Мій Дім Online ви зможете більше часу приділити стратегічним питанням, гарантовано оптимізуєте процеси нарахування, розрахунку пільг та моніторингу платежів. Система налаштована на побудову прозорих взаємин із мешканцями, а власний кабінет стане зручним інструментом для отримання вичерпної інформації щодо розрахунків. Детальніше 

Переходьте на сторінку Тарифи аби дізнатися вартість обслуговування в системі.