Для кого підходить проект?

Бухгалтер

Система Мій Дім Online спрощує роботу бухгалтера ОСББ, житлового кооперативу або керуючої компанії. Сервіс мінімізує ручну працю і дає можливість ефективно планувати робочий час з урахуванням як глобальних завдань, так і «обов'язкових дрібниць».

Програма забезпечує:

  • Облік кожного окремого особового рахунку мешканця. Бухгалтер отримує вичерпну інформацію про стан платежів та заборгованості на поточний момент. За допомогою зручної форми звітів аналітика доступна по кожному особовому рахунку або підприємству в цілому.
  • Взаємодію з банками та мережею платіжних терміналів. Мій Дім Online надає дані про рух платежів мешканців та забезпечує можливість сплати рахунків онлайн.
  • Розрахунок пільг та автоматичний обмін інформацією з Управлінням соціального захисту населення. Сервіс спрощує нарахування оплати за надані послуги для пільгових категорій населення.
  • Гнучку систему управління тарифами. Бухгалтер ОСББ, комунального підприємства виконує розрахунки з урахуванням параметрів та площі квартири, земельної ділянки, кількості проживаючих та складу сім’ї. Можливе ведення обліку за показниками лічильників усіх типів.
  • Інструмент для виконання перерахунків та коригування нарахувань. Сервіс бере до уваги важливі особливості нарахувань: неповний місяць проживання мешканця (прописка або виписка), тимчасове призупинення послуги (наприклад, ремонт ліфту).
  • Інструмент сканування бар-кодів. Це прискорює пошук особового рахунку в системі. Інформація з корінців квитанцій, отриманих з банківських установ, які не надають дані в електронному вигляді, вводиться автоматично.
  • Інтеграцію з бухгалтерією 1С. Відтепер бухгалтер ОСББ, житлового господарства може в будь-який час експортувати дані з системи Мій Дім Online в 1С. Звітувати в державні органи та установи стало зручніше.
  • Захист та резервне копіювання інформації. Сервіс Мій Дім Online гарантує безпечний доступ до всієї інформації з будь-якого пристрою, під’єднаного до мережі Інтернет.

Програма Мій Дім Online - це економія Вашого часу та зусиль, контроль та прозорість фінансових розрахунків, зниження боргів по оплаті комунальних послуг та легкість у користуванні. Приєднуйтесь до нас і отримуйте послуги європейського зразка.