Формування та друк квитанцій

Оплата комунальних онлайн за поточний місяць по кожному окремому особовому рахунку здійснюється в три прості кроки.
Сервіс Мій Дім Online формує квитанцію з урахуванням актуальних тарифів, пільг, субсидій, перерахунків, коригувань та показників лічильників, які були введені в програму заздалегідь.

Штрих код, розташований на квитанції, містить інформацію про особовий рахунок, період, за який виконано нарахування, та суму до сплати, що включає попередні борги. Це суттєво спрощує процедуру вводу даних, отриманих від банківських установ у вигляді корінців від рахунків.

Так виглядає квитанція:

Для додаткового інформування мешканців, адміністрація має змогу розміщувати короткі повідомлення та оголошення в нижній частині квитанції.

Друк квитанцій.

Якісно роздруковані квитанції дозволяють розробити ефективну систему взаємодії з абонентами та активно протидіяти заборгованості споживачів. Отримання квитанції спонукає абонента якнайшвидше провести оплату комунальних онлайн.

Керівник має змогу роздрукувати квитанції по всім рахункам одночасно, або для кожного особового рахунку окремо. Жителі, які активно користуються системою та сплачують за послуги онлайн, відмовившись від отримання паперової квитанції, турбуються про захист навколишнього середовища.