Увага !!! Уважно ознайомтесь з даними умовами. Не користуйтесь сайтом, якщо Ви не згодні з даними умовами.


Призначення сайту
Даний інформаційний ресурс (далі за текстом"Сайт") створений для:

За допомогою сайту Керівництво вищезазначених юридичних осіб (Керівники/Керівництво) та жителі (Користувачі), повинні взаємодіяти в межах формалізованих процесів що дозволить:

Використання сайту
Доступ користувачів до інформації та послуг залежить від тарифного плану. Керівництво вибирає тарифний план, від якого залежить кількість доступних сервісів та інформаційних матеріалів. Заміна тарифного плану може бути виконана виключно Адміністратором сайту за замовленням Керівництва.
Заходячи на сайт користувачі автоматично визнають дані правила та зобов’язуються їх виконувати. В разі невиконання даних правил Адміністрація сайту може заблокувати доступ окремим користувачам. В разі спроб хакерских атак та злому Адміністрація залишає за собою право звернутися у відповідні органи для порушення справи згідно з діючим законодавством.

Відмова від відповідальності
Матеріали та послуги даного сайту надаються за принципом "як є" без будь яких гарантій. Адміністрація Сайту не при яких обставинах не несе відповідальності за будь яку шкоду завдану тим чи іншим способом , що прямо чи опосередковано пов'язана з використанням інформаціі, що подається на сайті, або послуг наданих через сайт.Адміністрація сайту може у будь який час вносити зміни в матеріали сайту без будь якого попередження користувачів. У разі застаріння та втрати актуальності деяких матеріалів сайту Адміністрація не гарантує їх оновлення.

Зворотній зв'язок та коментарі
Користувачі сайту висловлюють власну думку надсилаючи коментарі та повідомлення. Залишаючи коментарі та надсилаючи повідомлення Користувачі беруть на себе повну відповідальність за те , що дане повідомлення не є протиправним, не несе особистих образ , наклепів та погроз, не розпалює ворожнечу, не пропагандує дискримінацію за будь якою ознакою, та не містить ненормативну лексику. Адміністратори сайту можуть без відома та попередження видаляти повідомлення з Сайту а також використовувати його за своїм розсудом.

Використання та збереження персональних даних
Під час реєстрації, або при вводі своїх персональних даних в будьякому місці на цьому сайті, Ви автоматично підтверджуєте, що надані Вами дані є повними та правдивими, а також Ви автоматично надаєте згоду на збереження та обробку персональних даних.
Детільніше про обробку персональних даних читайте за посиланням Згода на обробку персональних даних.

Авторське право на матеріали
Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Всі майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо виключно в межах цих правил та законодавства України стосовно права інтелектуальної власності.
Матеріали даного сайту можуть містити посилання на інші ресурси що містять, статті, закони, форуми, блоги, тощо.
Якщо ви знайшли на сайті незаконно оприлюднену Вашу інтелектуальну власність (фото, тексти тощо) зв'яжіться з Адміністрацією для усунення проблеми.