Електронно-цифровий підпис (ЕЦП): новий інструмент в Мій Дім Оnline для зручності управління будинком

Електронно-цифровий підпис (ЕЦП): новий інструмент в Мій Дім Оnline для зручності управління будинком

Покращення сервісу

У Мій Дім Оnline завжди працюємо над удосконаленням наших послуг. Ми націлені на забезпечення нашим клієнтам інноваційних інструментів для зручного та ефективного управління багатоквартирними будинками. Наразі активно ведемо розробку функціоналу електронно-цифрового підпису (ЕЦП) документів через сервіс "Дія".

Нові перспективи для ОСББ та управляючих компаній

Завдяки останнім змінам в українському законодавстві, відкрилися нові можливості для використання електронних підписів у віртуальному середовищі. Ми використовуємо ці можливості, щоб інтегрувати сервіс "Дія" у нашу систему та забезпечити нашим клієнтам зручне та безпечне підписання документів онлайн.

Зручність та безпека

Електронно-цифровий підпис гарантує високий рівень безпеки та повноцінну юридичну валідність. Це відкриває широкі можливості для проведення різноманітних операцій та угод без потреби у фізичній присутності, заощаджуючи час та ресурси.

Нові можливості для клієнтів Мій Дім Оnline

Найближчим часом ми запропонуємо нашим клієнтам випробувати новий функціонал - підписання документів ЕЦП, які стосуються проведення загальних зборів ОСББ.

Ми видкриті до відгуків та завжди готові виконати побажання наших користувачів.

Комфорт та ефективність

Наша команда зосереджена на тому, щоб забезпечити безпечність та легкість використання цієї нової функції. Ми впевнені, що це оновлення пришвидшить процеси підписання документів, забезпечивши зручність та ефективність роботи нашим користувачам.

Рух до майбутнього

Ми продовжуємо розвивати та удосконалювати наші послуги, реагуючи на нові можливості, щоб забезпечити нашим клієнтам тільки найкращі інструменти для управління будинками.

Разом з Мій Дім Оnline ви отримаєте доступ до найкращих інструментів управління багатоквартирними будинками. Давайте разом рухатися у майбутнє, наповнене комфортом та ефективністю для вашої організації.