3.1.15. Комунікації з мешканцями

Реєстрація в Особистому кабінеті мешканця 

 

Мешканець не може зареєструватись в Особистому кабінеті

Попросіть жителя повторити реєстрацію, уважно виконуючи підказки системи, або надайте жителю посилання на відео з інструкцією, як виконати реєстрацію.

За потреби, повідомте жителю код підтвердження. Код підтвердження знаходиться в параметрах особового рахунку (або у нижній частині друкованої квитанції).


УВАГА!!! Перед тим як повідомляти код підтвердження, встановіть особу людини, з якою ви спілкуєтесь.
Запитайте у мешканця, який реєструється: "Чи він є власником особового рахунку. Яка помилка виникла і на якому етапі реєстрації" та переконайтеся самостійно в тому, що для цього особового рахунку немає вже зареєстрованих осіб (Поле "Зареєстрований в кабінеті" в параметрах особового рахунку). Уточніть, що мешканець правильно вводить адресу електронної пошти (без зайвих символів, пробілів тощо).

Якщо ви не можете самотужки розв'язати проблему, надайте оператору в чаті/на електронну пошту наступну інформацію: адресу електронної пошти, за якою реєструється житель, та всю відому вам додаткову інформацію (номер ос.рахунку, ПІБ, адресу проживання), про дії мешканця під час реєстрації, телефон мешканця.