Правила користування Інтернет-порталом

Увага !!! Уважно ознайомтесь з даними умовами. Не користуйтесь Інтернет-порталом, якщо Ви не згодні з даними умовами.

Терміни

Інтернет-портал - ресурс в мережі Інтернет, розміщений за адресою: http://www.miydimonline.com.ua та/або miidimonline.ua.(далі за текстом «Система»)

«Компанія -Клієнт» - компанія, що зареєстрована в Системі. Компанією-Клієнтом може бути ОСББ, ЖБК, садове товариство, управляюча компанія, водоканал, будь-яке інше підприємство.

Призначення

Інтернет-портал “Мій Дім Онлайн” допомагає бухгалтерам та керівникам компанії-Клієнта виконувати складні види нарахувань, автоматично або напівавтоматично розносити платежі жителів та виконувати інші складні рутинні процеси в організації.

Для мешканців будинків система пропонує:

  • Зручні інструменти контролю за власними нарахуваннями та за витратами підприємства в цілому;
  • Інструменти для зручних онлайн оплат;
  • Інструменти для ефективної комунікації з Адміністрацією.

Інтернет-портал Мій Дім Онлайн складається с наступних частин:

  • Сайт Мій Дім Онлайн, який надає детальну інформацію про систему в цілому та її можливості;
  • Кабінет мешканця, включаючи мобільні додатки та Телеграм бот;
  • Кабінети Адміністрації компанії-Клієнта, яка зареєстрована в системі для роботи в ній;
  • Власний сайт компанії-Клієнта, зареєстрованого в системі.

Дані правила розповсюджуються на всіх без виключення користувачів системи незалежно від того, якою з частин системи вони користуються.

Користувачі

Користувачем «сайту Мій Дім Онлайн» вважається будь-який відвідувач сайту, який читає тексти, статті, залишає повідомлення в чатах сайту тощо.

Користувачем «Кабінету мешканця» може бути лише мешканець будинку, що обслуговується компанією Клієнтом, яка зареєстрована в системі та уклала відповідний договір.

Користувачем «Кабінету Адміністрації» можуть бути лише співробітники компанії-Клієнта, що зареєстрована в системі.

Користувачами «Власного сайту компанії-Клієнта», що зареєстрована в системі, може бути користувач «Кабінету мешканця», якщо сторінки сайту закриті для стороннього відвідування. У разі, якщо сторінки «Власного сайту компанії-Клієнта» мають відкритий доступ, то будь-хто зможе читати інформацію, представлену на Власному сайті компанії-Клієнта.

Використовуючи систему, користувачі автоматично визнають дані правила та зобов’язуються їх виконувати.

В разі невиконання даних правил Адміністрація системи може заблокувати доступ окремим користувачам.

В разі спроб хакерських атак та спроб зламу, Адміністрація системи залишає за собою право звернутися у відповідні органи для порушення справи згідно з чинним законодавством.

Доступ

Доступ користувачів до Кабінету Адміністрації компанії-Клієнта залежить від тарифного плану компанії-Клієнта Мій Дім Онлайн. Заміна тарифного плану може бути виконана виключно Адміністратором системи за письмовим запитом керівника компанії- Клієнта.

Керівники компаній-Клієнтів можуть самостійно надавати доступ до системи співробітникам своєї організації відповідно до посадових функцій.

Якщо Користувачем не доведено інше, будь-які дії, здійснені з використанням його логіну та пароля, вважаються здійсненими відповідним Користувачем.

Відповідальність та права Адміністрації системи

Матеріали та послуги надаються за принципом "як є" - без будь-яких гарантій. Адміністрація системи ні за яких обставинах не несе відповідальність за будь-яку шкоду, завдану тим чи іншим способом, що прямо чи опосередковано пов'язана з використанням інформації, що подається в системі, або послуг наданих через систему.

Адміністрація системи може у будь-який час вносити зміни в частини системи без будь-якого попередження користувачів.

Зворотний зв'язок, коментарі та технічна підтримка

Користувачі системи висловлюють власну думку, надсилаючи коментарі та повідомлення. Користувачі беруть на себе повну відповідальність за те, що повідомлення не є протиправним, не несе особистих образ, наклепів та погроз, не розпалює ворожнечу, не пропагандує дискримінацію за будь-якою ознакою та не містить ненормативну лексику. Адміністратори системи можуть без відома та попередження видаляти повідомлення, що порушують зазначене вище правило.

Технічна підтримка надається компаніям-Клієнтам у робочі дні з 9.00 до 18.00 за допомогою онлайн чату, а в рідкісних випадках можливий дзвінок від оператора для уточнення деталей. Співробітник служби Технічної підтримки системи консультує виключно щодо роботи системи. Консультації щодо функціонування операційної системи комп'ютера компанії-клієнта та сторонніх програм не надаються. Технічна підтримка не надається користувачам Особистих кабінетів мешканців (жителів, власників нерухомого майна, яких обслуговує компанія-Клієнт). Роз’яснення щодо розрахунків та проведення звірки компанія-Клієнт здійснює самостійно.

Використання та збереження персональних даних

Під час реєстрації або при вводі своїх персональних даних в будь-якому місці системи, ви автоматично підтверджуєте, що надані Вами дані є правдивими, а також ви автоматично надаєте згоду на збереження та обробку ваших персональних даних.

Детальніше про обробку персональних даних читайте за посиланням: Згода на обробку персональних даних

Авторське право на матеріали

Система є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації системи. Всі майнові авторські права на сайт належать Адміністрації системи. Використання системи Користувачами можливо виключно в межах Договору з клієнтом, цих правил та законодавства України стосовно права інтелектуальної власності.

Матеріали системи можуть містити посилання на інші ресурси, що містять статті, закони, форуми, блоги, тощо.

Торгова марка Мій Дім Онлайн є зареєстрованою торговою маркою.

Якщо ви знайшли на сайті незаконно оприлюднену Вашу інтелектуальну власність (фото, тексти тощо) зв'яжіться з Адміністрацією для усунення проблеми.

Політика Cookies

Інтернет-портал Мій Дім Онлайн використовує файли сookies, які збирають інформацію про навігацію користувача по порталу. Ці дані збираються анонімно, виключно в маркетингових цілях.

Компанія Мій Дім Онлайн дотримується права на недоторканність приватного життя відвідувачів сайту і визнає важливість захисту їх персональних даних. Аналіз інформації з вебсайту дозволяє розробляти та пропонувати оптимальний продукт для задоволення потреб користувачів.