Про нас

Мій Дім Online — це хмарний сервіс абонентського обліку, створений щоб автоматизувати роботу бухгалтера та керівника в ОСББ, ЖБК, керуючій компанії та будь-якому іншому комунальному підприємстві.

Завдяки автоматизації процесів в Мій Дім Online ви зможете більше часу приділити стратегічним питанням, гарантовано оптимізуєте процеси нарахування, розрахунку пільг та моніторингу платежів. Система налаштована на побудову прозорих взаємин із мешканцями, а власний кабінет стане зручним інструментом для отримання вичерпної інформації щодо розрахунків. За нашою статистикою зручні інструменти для сплати онлайн та прозорість нарахувань зменшують заборгованість на 30%.

Для кого?

Сервіс Мій Дім Online покликаний оптимізувати роботу адміністрації комунальних підприємств, надати правлінню ОСББ, ЖБК, керуючим компаніям та котеджним містечкам реальний інструментарій для швидкого та якісного системного аналізу даних. Це віртуальний відділ абонентського обліку, який покликаний спростити життя бухгалтера, керівника та мешканця.

Завдяки Мій Дім Online адміністрація зможе:

Також система суттєво спрощує життя мешканцям будинків, адже вони отримують доступ до "Особистого кабінету" із комплексом можливостей:

  • Оплата послуг онлайн, збереження історії платежів та виставлених рахунків
  • Ознайомлення із фінансовою звітністю підприємства
  • Отримання групових повідомлень про проведення планових та позапланових ремонтних робіт у будинку засобами електронної пошти чи повідомленнями в групі Facebook
  • Подача заявок на поточний або аварійний ремонт через диспетчерську службу
  • Контроль роботи адміністрації будинку

Скільки це коштує?

Тариф “Самостійний” дозволяє користуватися всіми перевагами системи: самостійно налаштовувати роботу, вести облік абонентів та здійснювати розрахунки. В рамках цього тарифу існують додаткові послуги, такі як початкове налаштування даних та абонентський відділ на аутсорсі, що передбачає роботу персонального оператора із вашими даними.

Якщо ви шукаєте бухгалтера на аутсорсинг, рекомендуємо скористатися нашим тарифом “Власний бухгалтер”. Він передбачає роботу персонального бухгалтера та абонентський облік в системі Мій Дім Online.

Сервіс Мій Дім Online – це сучасний та ефективний інструмент для підвищення ефективності роботи організації та поліпшення життя мешканців. Оберіть рішення, яке до вподоби саме вам.