3.1.6. Помилки в системі

Не працює програма, системна помилка "500", помилка в розрахунках, не приходять листи

Не працює програма або дуже повільно, в чому причина?

Ми не можемо гарантувати, що сервіс завжди буде функціонувати без збоїв, затримок або помилок. Безліч чинників можуть вплинути на роботу системи: швидкість підключення до мережі, Ваш Інтернет-провайдер, Ваша локальна мережа та будь-яка інша причина, на яку у нас немає можливості вплинути. Залишайтеся спокійні, перевірте з'єднання з мережею, почистьте куки/кеш вашого браузера і повідомте нам про виявлену проблему.


Ми зробимо все можливе, щоб виправити те, що є під нашим контролем.


Сподіваємося на Ваше розуміння.

 

Помилка в розрахунках (квитанції)

Найчастіші помилки у розрахунках трапляються внаслідок помилок у налаштуванні системи та у відсутності правильних вихідних даних.

Перевірте наступне:

  • Чи підключений особовий рахунок до відповідної статті у періоді, в якому виконуються розрахунки
  • Чи діє тариф відповідної статті у періоді, в якому виконуються розрахунки
  • Параметри, за якими виконуються нарахування (кількість осіб, значення площі, значення опалювальної площі, наявність лічильника та показників для розрахунку тощо.)
  • Чи завантажені пільги/субсидії, якщо власник особового рахунку їх отримує
  • Чи надійшли всі оплати, що здійснював мешканець протягом розрахункового періоду

Якщо ви не можете самотужки розв'язати проблему, надайте оператору в чаті наступну інформацію:

  • Період (місяць), за який виконувались розрахунки
  • Номера особових рахунків, у яких виникли помилки
  • Статті нарахувань, за якими виникли помилки
  • Які суми ви очікували отримати при розрахунках
  • Які суми виникли в результаті розрахунків

Приклад подання інформації: Січень 2020 Ос. рахунок 3455 Утримання будинку, очікувана сума 230.11 грн по факту розраховано 200.1грн

 

Не приходять листи на електронну адресу

Одна з можливих причин: введено пошту, яка не підтримується нашою системою: mail.ru, yandex, bigmir.net, rambler.ru. Щоб розв'язувати цю проблему, рекомендуємо обрати інший поштовий сервер для реєстрації. Наприклад: gmail.com, ukr.net


Допущена помилка в написанні назви електронної скриньки. Перевірте ще раз чи правильно ви ввели назву вашої електронної скриньки.

 

Системна помилка 500

У разі виникнення даної помилки на сторінці: перевірте підключення до мережі Інтернет (відкривши будь-яку іншу сторінку в браузері), можливо воно дуже повільне, очистіть кеш і видаліть файли cookie браузера.

Як це зробити в Chrome.

Як це зробити в Firefox.


Якщо помилка усе ще присутня - повідомте у чаті служби підтримки наступну інформацію: На якій сторінці виникла помилка? Яка помилка виникла? Які дії ви виконували перед тим як виникла помилка?


Приклад: Помилка виникла на сторінці: "https://miydimonline.com.ua/uk/accounting/periods" або назву сторінки "Квитанції, розрахункові періоди". Помилка 500 "Зверніться до адміністратора системи. Я закривав період Січень 2020.