Розрахунки з МДО

Як контролювати поточний баланс облікового запису, отримувати та підписувати акти від Мій Дім Онлайн

 

Для чого

Призначенням цієї сторінки є інформування користувача (менеджера, бухгалтера) про поточний стан розрахунків з компанією ТОВ “Мій Дім Онлайн”.

 

На сторінці представлена наступна інформація:

  • Інформація щодо оплат, здійснених Клієнтом на користь ТОВ “Мій Дім Онлайн”
  • Інформація щодо поточного балансу облікового запису Клієнта
  • Інформація щодо виставлених ТОВ “Мій Дім Онлайн” актів

(!) Зверніть увагу, що акти виставляються в електронному вигляді.

Оплата за використання ліцензії на використання Комп’ютерної системи "Мій дім Онлайн" здійснюється на підставі Договору та Актів. Рахунки не виставляються.

Інформація щодо оплат, здійснених Клієнтом на рахунок ТОВ “Мій Дім Онлайн”

Інформація щодо оплат, здійснених Клієнтом на розрахунковий рахунок ТОВ “Мій Дім Онлайн” оновлюється в системі автоматично кожні 30 хвилин в банківські дні.

Для Вашої зручності скористайтесь фільтром в стовпчику “Тип операції”, щоб отримати в таблиці виключно інформацію про проведені оплати. Мал.1.

 

Баланс особового рахунку Клієнта в Мій Дім Онлайн

Мал.1.

Інформація про поточний стан балансу облікового запису

Інформація про поточний стан балансу облікового запису відображається в заголовку будь-якої сторінки системи. Мал.2.

Баланс облікового запису в Мій Дім Онлайн

Мал.2.

Якщо термін оплати спливає, в заголовку буде зазначено кількість днів до автоматичного відключення доступу до системи. Мал.3.

 

Час до відключення доступу до системи Мій Дім Онлайн

Мал.3.

Відключення доступу виконується системою автоматично.

Якщо ви маєте запитання щодо поточного балансу облікового запису або інші важливі зауваження стосовно розрахунків з ТОВ “Мій Дім Онлайн”, повідомте нам про це на [email protected]

Підписання актів

Акти формується системою автоматично на основі даних про активні особові рахунки підприємства. Сформовані акти завантажуються системою на сервіс Paperless. Коли файл з актом буде доступний на сервісі Paperless, ви отримаєте електронного листа з посиланням для перегляду файлу акта та його підписання за допомогою ЕЦП.

Якщо ви не отримуєте листи від сервісу Paperless, повідомте на [email protected] свою актуальну електронну адресу.

Ми радимо не використовувати приватні електронні адреси для роботи в системі Мій Дім Онлайн, оскільки при зміні посадових осіб вони будуть продовжувати отримувати листи, пов’язані з роботою підприємства в системі. Використовуйте корпоративні адреси електронної пошти.

Переглянути файл, підписати його та завантажити на комп’ютер можна також натиснувши на посилання “Переглянути” в таблиці, що містить інформацію про розрахунки з МДО. Мал.4.

 

Переглянути акт з Мій Дім Онлайн

Мал.4.

(!) Акти формуються та надсилаються в електронному вигляді один раз на місяць та підписуються із застосуванням кваліфікованого електронного підпису. За запитом Абонента Акт може бути сформований у паперовому вигляді та надісланий Абоненту оператором поштового зв’язку "Нова пошта" коштом отримувача.

Ознайомтесь, як користуватись сервісом Paperless за цим посиланням https://youtu.be/NmLFecwLkwI