3.1.2. Підтримка та допомога

Графік роботи служби підтримки, як зв'язатись та як правильно поставити питання.

Як швидко отримати допомогу? 

Якщо у вас виникла проблема, служба підтримки Мій Дім Online обов’язково розгляне ваше питання та надасть необхідні рекомендації. Ми розглядаємо звернення, дотримуючись черги, тому на розгляд знадобиться деякий час. З нашого досвіду, в більшості випадків ви можете самі розібратись з деякими “невідкладними” питаннями, якщо:

  • Уважно ознайомитесь з документацією (посилання на інструкцію є на кожній сторінці системи)
  • Ознайомитесь з наведеним переліком питань та пропозицій щодо їх вирішення (Часті питання користувачів). 

Якщо ви дійсно не зможете знайти відповідь на своє питання, опишіть детально проблему, з якою ви стикнулися, та відправте її нам в онлайн чат або на пошту [email protected].

Будь ласка, пам'ятайте, що навіть для розв'язання гострих питань? потрібен час. Тому не відкладайте важливу, критичну роботу на останній момент. Розв'язання питання може тривати від години до декількох днів в залежності від складності вашого запиту. 

Ви не залишитесь з проблемою наодинці, але плануйте роботу заздалегідь.

Як я можу зв'язатися зі службою підтримки системи Мій Дім Онлайн?

Використовуйте чат на будь-якій зі сторінок системи або напишіть нам на електронну пошту [email protected] 

Це найшвидші та надійніші способи зв'язку зі службою підтримки системи Мій Дім Онлайн, бо ці канали передивляються декілька інженерів. Вони мають змогу відповісти вам, навіть якщо один з операторів зайнятий або знаходиться у відпустці/ на лікарняному.

Щоб надати вам корисну допомогу, нам знадобиться час і деяка інформація від вас. Будь ласка, не нехтуйте деталями, коли звертаєтесь до оператора.

Який графік роботи інженерів підтримки?

Ми розглядаємо звернення в робочі дні з 9:00 до 18:00  (згідно з рішеннями КМУ). Якщо Ви напишете нам у неробочий час, ми побачимо Ваше звернення наступного робочого дня та обов’язково розглянемо його. За потреби наш оператор зв'яжеться з Вами особисто, якщо знадобиться уточнення.

 

Куди звертатись у неробочий час по допомогу?

Ви можете написати нам у чат https://tawk.to/MDO (або кнопка розташована на кожній сторінці системи в правому нижньому куті) чи на електронну пошту [email protected] системи в будь-який зручний для вас час.

Як правильно (по)ставити питання?

 

Чи можу я зателефонувати, щоб отримати відповідь?

 

Де шукати інформацію про систему?

 

Потрібної функції в системі немає, чи можу я сподіватись, що на мій запит буде виконано доопрацювання системи?

 

Сторінка на стадії заповнення. Слідкуйте за оновленнями.