Технічна підтримка МДО

Графік роботи служби підтримки, як зв'язатись та як правильно поставити питання.

Графік роботи

Розгляд звернення в робочі дні з 9:00 до 18:00  (згідно з рішеннями КМУ).

Звернення у неробочий час

Цілодобово, 24/7.

Якщо Ви напишете нам у неробочий час, ми побачимо Ваше звернення у робочі години та обов’язково розглянемо його та надамо відповідь. 

Термінова допомога

Термінова допомога це, те коли ви стикнулися з проблемою на яку самостійно не можете вплинути, наприклад системна помилка 500. В разі виникнення такої помилки, звертаєтесь до відділу підтримки за наявними каналами зв'язку з позначкою "Терміново".

У всіх інших випадках це звичайне звернення, у розгляді якого дотримуються черги.

Звернення до відділу підтримки

Щоб надати вам корисну та якісну допомогу, нам знадобиться час і деяка інформація від вас. Будь ласка, не нехтуйте деталями, коли звертаєтесь до служби підтримки.

Як написати запит

Для зручного й оперативного користування запитами дотримуйтеся правилами користування діловими листуваннями, а в частості, коли звернення адресовується поштою, завжди:

  • заповнюйте графу «Тема», так адресат одразу зрозуміє, про що мова, лист не загубиться і не потрапить в спам. Тема повинна бути конкретною і відображати суть листа.
  • Один лист = одна тема. Якщо інформації занадто багато, розділіть її на два листи й в першому вкажіть, про що буде наступне.
  • Структуруйте лист. Винесіть головну думку в початок. Це допоможе відразу зрозуміти, про що піде мова. Опишіть детально ситуацію, дії, надайте приклади. Додайте заклик до дії в кінці листа. Чітко поясніть чого ви чекаєте.
  • Під текстом листа вкажіть своє ім'я, посаду, назву компанії та контакти. Не змушуйте одержувача витрачати час на пошуки цієї інформації.
  • Переконайтеся, що не забули про вкладення. Якщо відправляєте додаткові файли, прикріплюйте їх до того, як почнете писати лист. Перед відправкою перевірте, чи на місці вкладення і чи є в тексті пояснення, що в цих файлах (файл, фото, скрін екрану).

Приклади запитів

Помилка у розрахунках.

Звернення: у квитанції за квітень 2021 по Ос/рах555 стаття "Утримання будинку" нарахування 200,25грн. Очікувана сума 125,00грн. Прикладено фото квитанції.

Помилка 500.

Звернення: Терміново. Не можу провести операцію "Коригування". Помилка виникла на сторінці "Журнал операції" при зберіганні даних.  

Канали зв'язку

Це найшвидші та надійніші способи зв'язку зі службою підтримки, бо ці канали передивляються декілька інженерів і мають змогу відповісти вам, навіть у разі якщо один з операторів зайнятий.

Використовуйте:

Телефонний зв'язок зі службою підтримки

Радимо використовувати саме вище зазначені канали зв'язку та не зловживати зверненнями телефоном.

У крайніх випадках, за потреби наш оператор зв'яжеться з Вами особисто.

Рекомендації

Будьте ввічливими у ваших зверненнях. Намагайтеся спокійно та врівноважено звертатися, дотримуючись культури спілкування.