Налаштування квитанцій

Як налаштувати зовнішній вид друкованої форми квитанції

 

Для чого?

Сторінка «Налаштування квитанцій» призначена  для налаштування зовнішнього вигляду друкованої форми квитанції (Див. мал. 1)

Сторінка налаштування друкованої форми квитанції в системі Мій Дім Онлайн

Мал.1.

Призначення перемикачів

Об'єднати колонки "Переплата" і "До сплати"

Увімкнений даний перемикач, об'єднує колонки "Переплата" та "До сплати", під назвою "Залишок на початок" та "До сплати", за замовчуванням враховуючи дані прихованої колонки. За умови якщо для колонки "До сплати" не ввімкнено перемикач  "Не враховувати переплату для "Сумма" в реквізитах для сплати" (Див. мал. 2).

Мал.2

Друкувати корінець квитанції.

Якщо перемикач знаходиться в положенні “Включено”, квитанція буде мати відривний корінець. Вигляд квитанції з відривним корінцем зображено на (Див. мал. 3).

Вигляд квитанції з відривним корінцем, Мій Дім Онлайн

Мал.3

Автоматично згрупувати квитанції за кількістю квитанцій на листі.

Якщо цей перемикач знаходиться у положенні “включено”, то при формуванні файлів, квитанції будуть групуватись таким чином, щоб розмістити на одному аркуші А4 якомога більше друкованих форм квитанцій з метою економії паперу. Внаслідок цього може бути порушена послідовність номерів особових рахунків у файлах, оскільки квитанції, що містять одну статтю нарахувань, будуть зібрані в одних файлах, а квитанції що містять дві статті нарахування - в інших. Це може призвести до складності при сортуванні роздрукованих форм квитанцій. Кількість файлів при такому способі формування може буде більшою.

Друкувати корінець для горизонтального згортання.

Якщо цей перемикач знаходиться в положенні “Включено”, то буде надрукований корінець зліва. Цей корінець дозволяє згорнути квитанцію та підклеїти таким чином, щоб приховати інформацію, що знаходиться всередині. Лише адреса для доставки квитанції доступна для читання у такому вигляді (Див. мал. 4).

Корінець квитанції для горизонтальної склейки в системі Мій Дім Онлайн

Мал.4

Призначення платежу - детальніше

Увімкнений перемикач, зображає у полі "Призначення платежу (вказуйте у точній відповідності до зазначеного)" дані: назву статті нарахування (назва статті обмежена 40 символами, та не виводиться якщо більше однієї статті у квитанції), номер особового рахунку, Прізвище І.Б., адресу мешканця (Див. мал. 5).

Мал.5

Приховати рядок "Разом" (підсумковий за статтями нарахування).

Якщо перемикач знаходиться в положенні “Включено”, рядок з підсумками буде прихований (Див. мал. 6).

Квитанція, приховати радок разом до сплати, Мій Дім Онлайн

Мал.6

Не враховувати переплату для "Сума" в реквізитах для сплати.

Якщо даний перемикач знаходиться в положенні «Включено», то загальна сума до сплати по квитанції буде показувати лише заборгованість по статтях нарахування без врахування переплат по одній чи інших статтях.

Приклад: якщо перемикач в положенні “Включено”:

  • Стаття 1 - переплата 30 грн
  • Стаття 2 - до сплати 100 грн
  • Загалом до сплати по квитанції 100 грн.

Приклад: якщо перемикач в положенні “Відключено”:

  • Стаття 1 - переплата 30 грн
  • Стаття 2 - до сплати 100 грн
  • Загалом до сплати по квитанції 70 грн.

Розподіляти за тарифами в рахунках: залишок на початок і сплачено.

Якщо перемикач знаходиться у положенні “Відключено”, колонки “Залишок” та “Сплачено” не будуть відображати суми по кожній окремій статті нарахування. Колонка буде містити одну суму (Див. мал. 7).

Квитанція, в якій розподілено за тарифами залишок та оплачено, Мій Дім Онлайн

Мал.7

Розподіляти за тарифами в рахунках: суму до сплати.

Якщо перемикач знаходиться у положенні “Відключено”, колонкаДо сплати” не буде відображати суми по кожній окремій статті нарахування. Колонка буде містити одну суму (Див. мал. 8).

Квитанція з розподілом суми до сплати, Мій Дім Онлайн

Мал.8

Друкувати ПІБ на рахунках.

Якщо перемикач «Друкувати ПІБ на рахунках» знаходиться в положенні «включено», то ПІБ власника особового рахунку буде друкуватись у квитанції.

Друкувати кількість осіб.

Якщо перемикач «Друкувати кількість осіб» знаходиться в положенні «включено», то кількість зареєстрованих в помешканні осіб буде друкуватись у квитанції.

Виводити QR-код сплати через ПриватБанк.

Перемикач активується, якщо підприємство підключено до ПриватБанку для здійснення мешканцями платежів. Якщо перемикач знаходиться у положенні “Включено”, квитанція буде мати QR код. QR код буде містити посилання на сайт ПраватБанку для сплати послуг по відповідному особовому рахунку.

Текст для друку повідомлення на квитанції

Для друку повідомлення на квитанції використовуйте спеціальне поле (Див. мал. 9).

Мал.9

Довжина цього поля не може перевищувати 500 символів. 

Назви колонок квитанції

Назви колонок квитанції можна змінити за власним бажанням. Внесіть потрібні Вам назви у відповідні колонки (Див. мал. 10).

Мал.10

Поради

- Не забувайте зберегти зміни після внесення змін, натиснувши кнопку “Зберегти зміни”. Щоб повернути налаштування за замовчуванням, натисніть кнопку “Повернути налаштування за замовчуванням”.

- Не друкуйте ПІБ власника на квитанціях, оскільки ви не можете гарантувати, що папірець з квитанцією не потрапить до рук зловмисників. Згідно зі статтею 24 закону про Захист персональних даних: “1. Володільці, розпорядники персональних даних та треті особи зобов’язані забезпечити захист цих даних від випадкових втрат або знищення, від незаконної обробки, у тому числі незаконного знищення чи доступу до персональних даних.” 

- Більшість фінансових установ не потребують відривного корінця (Мал. 2). Не друкуйте його без необхідності з метою економії паперу.

- Якщо ваше підприємство використовує статті нарахувань, що передбачають розрахунки за кількість осіб, то кількість осіб буде вказана в стовпчику «Обсяг». З огляду на це немає потреби виводити кількість осіб окремо.