Параметри особового рахунку

Внесення/видалення даних по особовому рахунку, налаштування критеріїв для подальшої роботи у системі.

Для чого

Дана сторінка призначена для налаштування основних властивостей особового рахунку та зміни їх у разі необхідності Мал.1.

Мал.1.

Можливості сторінки

  1. Змінити номер особового рахунку;
  2. Переглянути/видалити електронні адреси зареєстрованих в кабінеті мешканця; 
  3. Змінити код підтвердження для особового рахунку;
  4. Додати/змінити/видалити електронну адресу для особового рахунку;
  5. Додати/змінити/видалити номер мобільного телефону;
  6. Додати/змінити/видалити назву юридичної особи;
  7. Включи/Виключити друк в груповому файлі квитанції;
  8. Включи/Виключити зі списку боржників;
  9. Додати/змінити/видалити коментар;
  10. Додати/змінити/видалити поле "Звернути увагу на";
  11. Додати/видалити особовий рахунок з групи особових рахунків.

Обов’язкові для заповнення поля позначені червоною зірочкою

Параметри полів та їх призначення

Сторінка складається з наступних полів: 

  • Особовий рахунок - номер особового рахунку. Номер особового рахунку не може бути довшим за 18 символів, може містити лише цифри та одну крапку посередині. Приклади можливих варіантів особових рахунків:

    • 1001
    • 1.1
    • 001.1
    • 11.1111
  • Зареєстровані Email в кабінеті - показує електронні адреси користувачів, які зареєстровані в кабінеті мешканця для цього особового рахунку (один "Мешканець-власник" та всі "Мешканець-гість"). На цю адресу будуть надходити повідомлення, які формує менеджер, та повідомлення, які система розсилає автоматично. За потреби (наприклад зміна власника або електронної адреси) можна видалити електронні адреси.
  • Код підтвердження - даний код генерується системою. Він потрібен мешканцю для реєстрації в особистому кабінеті, мобільному додатку та Телеграм боті. Код підтвердження виводиться на квитанції до моменту, поки мешканець не зареєстрований в кабінеті. Менеджер організації може оновити (змінити) код підтвердження, натиснувши на позначку . Оновлення (зміна) коду не впливає на роботу зареєстрованих користувачів (жителів). Після зміни коду використання попереднього варіанту коду для реєстрації неможливе.
  • Email - адреса електронної пошти власника особового рахунку, яку може внести менеджер організації. На цю адресу будуть приходити повідомлення, які формує менеджер, та повідомлення, які система розсилає автоматично.
  • Моб. телефон - цей телефон буде використаний для розсилки SMS повідомлень. Формат номеру для внесення в систему  +38(0__)___-__-__

  • Назва юр.ос. - в цьому полі вказується назва юридичної особи, якщо юридична особа є власником особового рахунку. Якщо власником є фізична особа, це поле залишається не заповненим (використовується для актів та договорів).

  • Перемикач "Не друкувати квитанції" -  якщо ввімкнений, то для групового файлу квитанція по даному особовому рахунку не формується (За замовчуванням вимкнений).

    Квитанції будуть доступні в кабінеті мешканця та за потреби будуть розсилатись на email та в Телеграм боті.

  • Виключати зі списку боржників - якщо перемикач знаходиться в положенні “Включено”, особовий рахунок не буде показаний у звітах як боржник, навіть якщо він відповідає критеріям визначення боржників. Цей перемикач використовується,  якщо власник особового рахунку (боржник) уклав договір про реструктуризацію боргу та сумлінно погашає заборгованість.

  • Коментар - текстове поле довжиною 150 символів. Поле призначено для збереження приміток співробітників компанії.

  • Звернути увагу на текстове поле призначено для збереження особливих приміток співробітників компанії.

  • Входить в групи - Поле показує, в які групи входить особовий рахунок. Щоб додати особовий рахунок до групи, натисніть на дане поле та оберіть відповідні групи. Мал.2.

Група, до якої входить особовий рахунок, Мій Дім Онлайн

Мал.2.

Для видалення з групи особового рахунку натисніть на позначку “х” біля назви відповідної групи. Мал.3

Видалення особового рахунку з групи, Мій Дім Онлайн

Мал.3.

Якщо потрібно створити нову групу, перейдіть за допомогою посилання “Перейти до груп” на сторінку “Групи особових рахунків”.