Склад сім'ї

Робіть розрахунок комунальних послуг за кількістю зареєстрованих мешканців у квартирі

Для чого?

Управління кількістю зареєстрованих мешканців дає змогу налаштувати систему для виконання розрахунків по статтях, що залежать від кількості осіб. Термін “зареєстрований” вживається у значенні "враховується при розрахунках"  та не є гарантією, що мешканець має державну реєстрацію у даному помешканні.

Зареєстровані в системі мешканці можуть мати статус пільговика. У цьому випадку дані про мешканця можуть використовуватись для розрахунку пільг.

На вимогу закону про захист персональних даних ми збираємо та зберігаємо тільки ті персональні дані, які використовуються для формування звітів та розрахунків.

Для виконання нарахувань достатньо зазначити загальну кількість осіб, що зареєстровані у відповідному особовому рахунку. Для цього не обов'язково вносити поіменно всіх мешканців, що обслуговуються вашою організацією.  Для введення кількості зареєстрованих осіб можна використати сторінку внесення залишків, на яку можна потрапити наступним чином:

Початок роботи ->Об'єкти нерухомості-> “Обраний об'єкт” ->Підключення статей нарахування->Відповідна стаття->Підключення. Поле для введення залишків (кількості осіб) буде доступно лише у випадку, якщо стаття нарахування передбачає розрахунок пов'язаний з кількістю осіб. Мал.1.

 

Розрахунок статті за кількістю осіб, Мій Дім Онлайн

 

Мал.1.

Після внесення залишків вкладинка «Склад сім'ї» відповідного особового рахунку буде містити кількість записів, що відповідає кількості зареєстрованих осіб, як зазначено у залишках. (див. Мал.2)

Кількість осоіб для статті, Мій Дім Онлайн

Мал.2.

Прізвище, Ім’я, По батькові (ПІБ) мешканців буде містити символи ”---“. ПІБ власника особового рахунку може містити актуальну інформацію, якщо вона була введена під час створення особового рахунку.

Внесення змін (редагування)

Для внесення змін у поточний склад мешканців необхідно натиснути кнопку «Редагувати». 

В режимі редагування можна:

  • Додати мешканця, натиснувши позначку «+»  (Див. Мал.3.)
  • Внести зміни в Прізвище Ім’я По батькові у відповідному полі таблиці.
  • Призначити власника особового рахунку.
  • Внести зміни в періоди реєстрації мешканця.

Зміна ПІБ, Мій Дім Онлайн

Мал.3.

Внесення змін у періоди реєстрації

  • Відмітьте галочкою рядок із зазначенням ПІБ мешканця, з яким буде проводитись операція (Див. Мал.4.)
  • Натисніть кнопку «Календар» (Див. Мал.4.)
  • Оберіть бажану дію (реєстрація або зняття з реєстрації) (Див. Мал.5.)
  • Оберіть період, до якого потрібно застосувати дану операцію (Див. Мал.5.)
  • Натисніть кнопку «Застосувати для всіх» або «Застосувати до обраних» (Див. Мал.5.)

Вибір рядка для редагування даних, Мій Дім Онлайн

Мал.4.

Внесення змін в запис про склад сім'ї, Мій Дім Онлайн

 

Мал.5.

  • В правій частині таблиці відображено періоди від 1 до 12-ти місяців поточного року. Змінити рік можна за допомогою кнопок «<» або «>».
  • Закриті періоди (недоступні для внесення змін) відмічені позначкою .
  • Період реєстрації мешканця (той період, в який даний мешканець враховується у розрахунках) позначено синім прямокутником у відкритих періодах та сірим прямокутником у закритих періодах.
  • Кількість реєстрацій та зняття з реєстрації мешканців – необмежена. 

Увага

При знятті з реєстрації, виставляється дата та з якої припиняється реєстрація. Тобто якщо дата останнього проживання 31.07., то в системі відмічається зняття 01.08, дата з якої перестають відбуватися розрахунки.

Поради

При початковому налаштуванні системи вказуйте виключно кількість осіб, що використовуються у розрахунках без зазначення ПІБ. 

Під час зняття з реєстрації (мешканець більше не проживає за даною адресою) або під час реєстрації (новий мешканець) вказуйте ПІБ мешканця або всіх мешканців, що належать даному особовому рахунку. Це дозволить уникнути плутанини.