Платіжні системи

Як підключити організацію до платіжних систем ПриватБанк, iPay, Portmone. 

Для чого?

Сторінка дозволяє подати заявку на підключення до платіжних систем.

Початок роботи

Після налаштування роботи системи під ваші потреби в боковому меню в блоці “Початок роботи” виберіть пункт “Профіль компанії” Мал.1 та перейдіть на вкладку “Платіжні системи”.

 

Платіжні системи, Мій Дім Онлайн

Мал.1

Далі потрібно подати заявку для підключення до платіжної системи. Для цього натисніть на кнопку “Підключити” під логотипом платіжної системи. З’явиться вікно Мал.2 з нагадуванням в якому необхідно натиснути кнопку “Так” для відправлення заявки.

Підтвердження налаштування компанії, Мій Дім Онлайн

Мал.2

 

Після цього кнопка “Підключити” зміниться на напис “В процесі підключення” Мал 3.  Це означає, що запит на підключення до платіжної системи відправлений. 

 

Запит на підключення до платіжних систем, Мій Дім Онлайн

Мал.3

Коли платіжна система буде підключена, в системі налаштування компанії зміниться статус на напис "Налаштовано".

А також в кабінеті мешканця з'явиться логотип з посиланням на підключену платіжну систему Мал.4. 

Підключені платіжні системи в Особистому кабінеті мешканця, Мій Дім Онлайн

Мал.4

Винятки:  

Для підключення платіжної системи “ПриватБанк” потрібно буде підписати угоду-анкету або пройти ідентифікацію у відділенні ПриватБанку.

Строки підключення можуть бути різними, в залежності від форми власності та попередньої взаємодії вашої компанії та платіжної системи. 

Поради

Підключення платіжних систем краще починати після налаштування всіх процесів, тобто створення всіх статей нарахувань, прив'язки особових рахунків та інше. 

Оскільки для платіжних систем при додаванні нового банківського рахунку, нової статті чи їх зміні, зміні назви статті, зміні р/р для статті та ін., потрібно буде відправляти нові дані для правильного відображення у платіжних системах. В таких випадках краще сповістити технічну підтримку, написавши в чат або надіславши листа на електронну пошту support@miydimonline.com.ua