Платіжні системи

Як увімкнути платежі у платіжних системах ПриватБанк, iPay.ua, Portmone.com для організації

Для чого?

Сторінка дозволяє подати заявку на підключення до платіжних систем Підключення мається на увазі, як посилання на платіжну систему для оплат мешканцями в особистому кабінеті.

Початок роботи

Після налаштування роботи системи під ваші потреби в боковому меню в блоці “Початок роботи” виберіть пункт “Профіль компанії” (Див. мал. 1) та перейдіть на вкладку “Платіжні системи”.

 

Платіжні системи, Мій Дім Онлайн

Мал.1

Далі потрібно сповістити нас та платіжні системи про бажання під'єднатися. Для цього натисніть на кнопку “Підключити” під логотипом платіжної системи. З’явиться вікно (Див. мал. 2) з нагадуванням в якому необхідно натиснути кнопку “Так” для відправлення заявки.

Щоб підключити вашу організацію до monobank, будь ласка, зверніться до нашої служби технічної підтримки.

 

Підтвердження налаштування компанії, Мій Дім Онлайн

Мал.2

Після цього кнопка “Підключити” зміниться на напис “В процесі підключення” (Див. мал. 3).  Це означає, що запит на підключення до платіжної системи відправлений. 

 

Запит на підключення до платіжних систем, Мій Дім Онлайн

Мал.3

Коли платіжна система буде підключена, в системі налаштування компанії зміниться статус на напис "Налаштовано".

А також в кабінеті мешканця з'явиться логотип з посиланням на підключену платіжну систему (Див. мал. 4). 

Підключені платіжні системи в Особистому кабінеті мешканця, Мій Дім Онлайн

Мал.4

Винятки:  

Для підключення платіжної системи “ПриватБанк” потрібно буде підписати угоду-анкету або пройти ідентифікацію у відділенні ПриватБанку.

!!! Проконтролюйте, тільки при підключенні платіжної системи "ПриватБанк", щоб з вами зв'язався співробітник компанії Мій Дім Онлайн та надав на підпис анкету-заяву на приєднання до послуги "Приймання платежів".

Строки підключення

Можуть бути різними (в середньому від 1 до 7 робочих днів), в залежності від форми власності та попередньої взаємодії вашої компанії та платіжної системи. 

Оновлення бази

Інформація, в платіжних системах ПриватБанк, iPay.ua оновлюється кожного разу після того, як опублікуються дані. Система Portmone.com оновлює дані один раз, після першої публікації.

Будьте уважними та публікуйте дані, тільки після добре вивіреної інформації про нарахування.

Поради

Підключення платіжних систем краще починати після налаштування всіх процесів, тобто створення всіх статей нарахувань, прив'язки особових рахунків та інше. 

В ході роботи (після підключення платіжних систем) при додаванні нового банківського рахунку, нової статті чи їх зміні, зміні назви статті, зміні банківського рахунку для статті та ін., потрібно буде відправляти нові дані для правильного зображення у платіжних системах. В таких випадках краще сповістити технічну підтримку, написавши в чат або надіславши листа на електронну пошту [email protected].