Питання та відповіді на сайті

Сторінка сайту ОСББ чи управляючої компанії для публікації відповідей на типові питання мешканців

 

Для чого

Дана сторінка призначена для публікації відповідей на типові питання мешканців, що виникають до Адміністрації компанії або Правління ОСББ. Публікація таких відповідей дозволяє суттєво знизити навантаження на співробітників Адміністрації / Правління.

Вигляд сторінка “Питання та відповіді” - Мал.1.

Вигляд сторінка Питання та відповіді, Мій Дім Онлайн

Мал.1.

Як додати питання та відповідь на сайт

Натисніть кнопку “Додати питання” Див.Мал.2.

Як додати питання на сайт, Мій Дім Онлайн

Мал.2.

Вкажіть текст запитання у полі “Запитання” та надрукуйте відповідь у полі “Відповідь”. Див.Мал.3. Поле відповідь підтримує різні режими форматування.

Форма для розміщення питання та відповіді на сайті, Мій Дім Онлайн

Мал.3.

Поле “Порядковий номер” визначає порядок відображення питання та відповідей в переліку. Питання та відповіді з меншим номером будуть відображені спочатку списку.

Встановіть позначку “Показувати” у разі, якщо ви хочете відобразити текст питання та відповіді до нього на сайті. Якщо ви працюєте над текстом та збираєтесь лише зберегти його для подальшого опрацювання, не встановлюйте позначку “Показувати”. В цьому випадку тексти питання та відповіді будуть збережені, але не будуть відображені на сайті.

Щоб видалити питання з сайту, поставте відмітку у відповідному рядку таблиці Мал.2. та натисніть кнопку.

Щоб змінити тексти питань та відповідей, натисніть на посилання в колонці “Запитання”. Внесіть необхідні зміни у формі Мал.3.