Мій Дім Online інтегрується з 1С бухгалтерією для повноцінного бухгалтерського обліку ОСББ

Мій Дім Online інтегрується з 1С бухгалтерією для повноцінного бухгалтерського обліку ОСББ

Програма Мій Дім Online випустила новий функціонал, який дозволяє обмінюватися даними з 1С бухгалтерією для повноцінного ведення бухгалтерського обліку ОСББ, управляючої чи обслуговуючої компанії, садового товариства чи котеджного містечка.

Програма Мій Дім Online забезпечує повний облік операцій, що стосуються особових рахунків мешканців, включаючи складні нестандартні алгоритми нарахувань, груповий друк квитанцій та звітність по кожному окремому особовому рахунку.

1С є улюбленою програмою більшості бухгалтерів. Саме тому ми надаємо можливість фахівцям користуватись знайомими та зручними інструментами. Стандартна конфігурація 1С бухгалтерії, у цьому випадку, дозволяє виконувати решту операцій бухгалтерського обліку підприємства, таких як: нарахування заробітної плати співробітникам, облік товарно-матеріальних цінностей, формування всіх необхідних звітів.

За допомогою спеціальної обробки, яку можна завантажити з системи Мій Дім Online, в 1С бухгалтерію можна буде вивантажити необхідні проводки.

Експорт операцій з Мій Дім Online до 1С має гнучке налаштування та дозволяє бухгалтеру обрати, які бухгалтерські рахунки будуть використовуватись в проводках, що експортуються. Також можна вказати, які елементи довідників з 1С будуть використовуватись для аналітики за відповідними рахунками (див. Мал.1)

 

Налаштування для експорту бухгалтерських проводок в Мій Дім Online

Мал.1 Налаштування для експорту бухгалтерських проводок в Мій Дім Online

 

Даний експорт передбачає обмін інформацією з 1С один раз на місяць. В результаті даного обміну формується файл формату Excel з усіма необхідними операціями. (див.Мал.2)

 

Сторінка експорту проводок в Мій Дім Online

Мал.2 Сторінка експорту проводок в Мій Дім Online

 

В 1С переноситься наступна інформація:

  • Нарахування за кожною зі статей
  • Субсидії за кожною зі статей
  • Пільги за кожною зі статей
  • Банківські платежі жителів по кожній зі статей (можливо відключити для уникнення дубляжу з проводками, що робить бухгалтер в 1С протягом місяця)
  • Готівкові платежі жителів через касу (можливо відключити для уникнення дубляжу з проводками, що робить бухгалтер в 1С протягом місяця)

 

Ще однією перевагою нового функціоналу є те, що сформований Excel файл можна використовувати для роботи з будь-якими іншими бухгалтерськими програмами, які використовуються для ведення побудинкового обліку в ОСББ чи іншій організації, яка надає житлово-комунальні послуги.

 

Зареєструйтеся та спробуйте систему Мій Дім Online безкоштовно.